تیلر کاما کاما اورجینال را از تقلبی چطور تشخیص دهیم؟!

تیلر کاما کاما اورجینال اصلی حک دار

تیلر کاما یکی از پرطرفدارترین برندها در بین تیلرهای کشاورزی می باشد. به دلیل طرفدار زیاد و فروش بالای این محصول همانند هر محصول پرطرفدار و پرفروش دیگری ، مدل های تقلبی و غیر اصلی آن در بازار زیاد می شود. به طور کلی وقتی یک محصولی در بازار شناخته شده می شود و فروش آن بالا می رود ، مدل های تقلبی آن محصول هم در بازار زیاد می شود و سود جویان به دنبال کسب سود بیشتر مدل های تقلبی آن را به قیمت مدل های اصلی آن به فروش می رسانند.

هدف اصلی از مدل های تقلبی ، سود بیشتر از فروش کالا و جا زدن کالا به جای کالای اصلی می باشد.

بیاید یه نگاهی بندازیم به شاخصه های اصلی تیلر کاما کاما اورجینال یا همان مدل اصلی در بازار:

 • داشتن جعبه چوبی و پک شده
 • حک برحسته کاما روی موتور
 • حک برجسته کاما روی گیربکس
 • حک سریال و مدل کالا روی شاسی
 • حک برند کاما روی اگزوز
 • حک برند کاما روی باک

همانطور که اطلاعات بالا نشان می دهد ، یک تیلر کاما اصلی و اورجینال دارای برند حک شده KAMA روی تمام قسمت ها بوده دلیل تعداد بالای این حک ها وجود مدل های تقلبی زیاد از این محصول در بازار می باشد.

 1. حعبه چوبی : اولین نشانه از اصل بودن تیلر کاما بودن جعبه چوبی می باشد. مدل های تقلبی معمولا به صورت باز عرضه می شوند. چرا که ساخت جعبه چوبی خود هزینه اضافی بوده که به دستگاه تحمیل می شود.
 2. جک برجسته روی موتور : معمولا تیلر های اورجینال کاما در قسمت های بالای موتور ، روی موتور ( بالای هندل ) ، بغل سیلندر دارای حک برجسته برند می باشند. در عکس های زیر نمونه هایی از این حک های برجسته را می بینیم.
  دروگر 10 اسب دیزلی اورجینال کاما
  قیمت دروگر اورجینال کاما
  زدروگر کاما 10 اسب
 3. حک برجسته کاما روی گیربکس : یکی از مهمترین شاخصه ها برای اصل بودن تیلرهای کاما وجود حک کاما در دو قسمت گیربکس می باشد. بالای گیربکس و پایین گیربکس یعنی 2 بار حک روی گیربکس.
 4.  
مدیر سایت
ارسال دیدگاه